Na stiahnutie

Dôležité dokumentyI

Chcete vedieť, čo musíte robiť, aby ste si u nás mohli celkom jednoducho uchovať kmeňové bunky a aké dokumenty budete potrebovať vopred? Všetky dôležité podklady nájdete v našej sekcii na stiahnutie.

Objednanie preventívneho skríningového vyšetrenia

Chcete včas rozpoznať predispozície a rozhodli ste sa pre preventívne skríningové vyšetrenie? Objednajte si u nás preventívne skríningové vyšetrenie telefonicky.  Na tomto mieste si môžete stiahnuť náš objednávkový formulár.

Anamnestický dotazník

Anamnestický dotazník slúži na zistenie vašej zdravotnej histórie a je dôležitou súčasťou podkladov spoločnosti Vita 34. Vyplňte ho pozorne a na konci ho podpíšte.

Doplňujúca anamnéza

Formulár pre doplňujúcu anamnézu slúži na získanie vašich zdravotných informácií týkajúcich sa narodenia vášho dieťaťa a uskladnenia jeho pupočníkovej krvi.  Je dôležitou súčasťou podkladov spoločnosti Vita 34. Vyplňte ho pozorne a na konci ho podpíšte.

Vaša cesta k uskladneniu kmeňových buniek (kontrolný zoznam)

Kým budú kmeňové bunky vášho dieťaťa bezpečne uskladnené v kryonádrži v banke Vita 34, treba vykonať pred pôrodom, počas neho a po ňom množstvo pracovných krokov. Náš praktický kontrolný zoznam vám poskytne základný prehľad.

Všeobecné obchodné podmienky (VOP)

Tu si môžete stiahnuť naše všeobecné obchodné podmienky.