Vita 34 – najväčšia a najskúsenejšia banka kmeňových buniek v nemecky hovoriacich krajinách

  • Jednotka u nových zákazníkov v Európe
  • Približne 215.000 úschovní kmeňových buniek
  • Doteraz už 37 prípadov použitia
  • Vlastné oddelenie výskumu a vývoja
  • Jediný nemecký poskytovateľ uloženia tkaniva pupočníka

Servis

Čo pre vás ešte môžeme urobiť?

Na našich servisných stránkach sme pre vás zhrnuli niektoré nápomocné ponuky, zákulisné informácie a informácie písané malým písmom. Napriek tomu vám niečo chýba? Neváhajte a obráťte sa na nás na bezplatnom telefónnom čísle 0800 100 034. Alebo nám jednoducho napíšte e-mail na adresu info@vita34.sk.

Vyžiadať Poradcu pre rodičov Vita 34

Chcete sa spolu s vaším partnerom alebo v rámci rodiny intenzívne zaoberať uskladnením pupočníkovej krvi a potrebujete si prečítať ďalšie informácie? Potom si vyžiadajte nášho Poradcu pre rodičov – buď ako vytlačené vydanie poštou, alebo digitálne vo formáte PDF.

Prehľad všetkých informácií v našom Poradcovi pre rodičov
Všetky podklady na uskladnenie kmeňových buniek v banke Vita 34

Dôležité dokumenty na stiahnutie

Chcete vedieť, čo musíte robiť, aby ste si u nás mohli celkom jednoducho uchovať kmeňové bunky, alebo aké dôležité dokumenty budete potrebovať vopred? Všetky dôležité podklady nájdete v našej sekcii na stiahnutie.

Informačné podujatia spoločnosti Vita 34

Informačné podujatia spoločnosti Vita 34 sa konajú v mnohých slovenských mestách. Ako budúci rodičia máte dobrú príležitosť položiť všetky otázky priamo našim expertom.

Naši experti pre vás – priamo na mieste
Časté otázky a odpovede

Časté otázky Vita 34

Zamestnanci zákazníckeho servisu spoločnosti Vita 34 zodpovedajú denne nespočetné otázky cez telefón alebo e-mail. Preto sme pre vás zhromaždili časté otázky na tému uskladnenia kmeňových buniek a pupočníkovej krvi.

Glosár Vita 34

V glosári Vita 34 vysvetľujú naši experti mnoho pojmov týkajúcich sa tehotenstva, pupočníkovej krvi a kmeňových buniek – výstižne a zrozumiteľne pre každého: od A ako „adultné kmeňové bunky“ po Z ako „zygoty“.

Všetky medicínske odborné pojmy týkajúce sa kmeňových buniek sú vysvetlené zrozumiteľne
Zbojník alebo princezná?

Mená pre vaše bábätko

Nenašli ste ešte žiadne meno pre bábätko? Je dôležité, aby sa meno nielen páčilo, ale aby sa aj hodilo – k dieťaťu, k rodine, k priezvisku. Nechajte sa inšpirovať naším zoznamom mien pre chlapcov a dievčatá.