Prehľad ponúk spoločnosti Vita 34

Náklady a ceny za produkty Vita 34

Nikto, kto má dostatok informácií, nedovolí, aby sa kmeňové bunky z pupočníkovej krvi alebo tkanivo pupočníka pri pôrode vyhodili. Ide o jedinečnú možnosť uchovať kmeňové bunky pre svoje dieťa. Vďaka nášmu podrobnému preventívnemu skríningovému vyšetreniu získate dodatočnú istotu.

Prečo si uložiť kmeňové bunky v banke Vita 34?

  • 150.000uskladnení kmeňových buniek

    V banke Vita 34 je kryokonzervovaných viac ako 150.000 kmeňových buniek. V chlade sa zachová mladosť a vitalita buniek.

  • 30prípadov použitia

    Kmeňové bunky uložené v banke Vita 34 boli už 30-krát použité v rámci medicínskych terapií.

  • 15,4minút

    V celej Európe uzatvoria každých 15,4 minút nastávajúci rodičia zmluvu o uložení kmeňových buniek z pupočníka v banke Vita 34.

Transparentné ceny a žiadne skryté náklady – za tým stojí spoločnosť Vita 34

Uskladnenie kmeňových buniek z pupočníka je investíciou do budúcnosti. So spoločnosťou Vita 34 staviate na skúseného partnera, ktorý sa vyznačuje medicínskou excelentnosťou, maximálnou bezpečnosťou a vysokou kvalitou. Už takmer 20 rokov sú kmeňové bunky z pupočníka našou vášňou a víziou. Preto experti spoločnosti Vita 34 priebežne optimalizujú všetky procesy, aby mohli splniť prísne úradné zadania pre schválenie preparátov z pupočníkovej krvi na autológne a alogénne transplantácie. Prísnejšie bezpečnostné opatrenia okrem toho garantujú, že kmeňové bunky z pupočníka budú vášmu potomstvu aj o 25, 50 alebo za 60 rokov k dispozícii iba v najlepšej kvalite. Okrem toho sa spoločnosť Vita 34 angažuje s vlastným výskumným a vývojovým oddelením v základnom, ako aj v aplikačnom výskume a stáva sa tak priekopníkom novej medicíny.

Porovnajte služby spoločnosti Vita 34 s inými bankami kmeňových buniek! Aby bol preparát z kmeňových buniek v núdzovom prípade k dispozícii rýchlo a mohol sa použiť aj mimo veľkých transplantačných centier na takmer každej klinike, spoločnosť Vita 34 vybudovala mobilný tím pre transplantáciu kmeňových buniek s vyškoleným personálom a potrebným vybavením. To je v rámci Európy jedinečné. Aktuálne už 30-krát boli v rámci liečby, klinických štúdií a liečebných pokusov použité kryokonzervované kmeňové bunky spoločnosti Vita 34.

Tieto náklady majú samozrejme svoju cenu. O všetkých službách a z toho vyplývajúcich cenách však komunikujeme férovo a transparentne. Pri našich ponukách nenájdete skryté náklady. Kedykoľvek sa môžete s nami skontaktovať e-mailom a položiť nám otázky týkajúce sa pupočníkovej krvi a kmeňových buniek, ale aj služieb a nákladov. Alebo nám jednoducho zavolajte na našu bezplatnú informačnú linku 0800 100 034. Je k dispozícii od pondelka do piatka od 08.00 do 19.00 hod. Pri našich produktoch vám ponúkame individuálne možnosti financovania s lehotou splatnosti 6 a viac mesiacov, aby cenu za mesiac zvládol každý rodinný rozpočet. Aby ste sa so spoločnosťou Vita 34 mohli postarať o budúcnosť svojho dieťaťa.