Vita 34 je prostredníctvom dcérskych spoločností a partnerov predaja aktívna na celom svete v 20 krajinách – aby čo najväčšiemu množstvu ľudí umožnila prevenciu pomocou kmeňových buniek z pupočníka.“

Medzinárodní partneri

Vita 34 – z Nemecka pre Európu

Od nemeckej banky pupočníkovej krvi po medzinárodne zameraný podnik – takýmto vývojom prešla spoločnosť Vita 34 v predchádzajúcich rokoch. Za pomoci partnerov pre spoluprácu a akvizícií spoločnosť Vita 34 kontinuálne vstupuje na nové atraktívne trhy v Európe. Spoločnosť Vita 34 však pôsobí aj za hranicami Európy v Číne, Vietname a Južnej Amerike. V súčasnosti spoločnosť Vita 34 pôsobí v 20 krajinách v Európe a na celom svete. Budovaním aktivít na medzinárodnom trhu vzniklo to, čo dnes nazývame Vita 34-Family.

 

Naši partneri v Európe

Naši partneri v Európe

Spoločnosť Vita 34 má svoje korene v Lipsku, v srdci Nemecka. Tu sa v roku 1997 zrodila jej myšlienka: Každé dieťa má mať šancu na vlastnú úschovňu pupočníkovej krvi – a tým v prípade ochorenia možnosti liečby na báze kmeňových buniek. A to nielen v Nemecku, ale aj v mnohých iných krajinách v Európe a na svete.

Podstatnou súčasťou podnikateľskej činnosti je zahraničný obchod prostredníctvom dcérskych spoločností a partnerov pre spoluprácu. S podporou partnerov z Talianska, Španielska, Pobaltia, Škandinávie a krajín Balkánu spoločnosť Vita 34 kontinuálne vstupuje na nové a atraktívne trhy. Spoločnosť Vita 34 v uplynulých rokoch neustále pôsobila na medzinárodnom trhu a etablovala alianciu predaja v rozsiahlych častiach Európy. Dnes spoločnosť Vita 34 popri Nemecku pôsobí v celkovo 20 krajinách v Európe a na celom svete, disponuje približne 2 000 zmluvami s pôrodnými zariadeniami na odber pupočníkovej krvi a tkaniva pupočníka a spolupracuje s približne 15 000 gynekológmi.

Na základe dlhoročných skúseností s úpravou a konzerváciou kmeňových buniek dáva spoločnosť Vita 34 partnerom pre spoluprácu k dispozícii všetko potrebné know-how. Pre uskladnenie kmeňových buniek z pupočníkovej krvi a tkaniva pupočníka sa musia vytvoriť nielen technické predpoklady, ale aj optimalizovať všetky procesy, aby bolo možné zaručiť najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Iba tak je možná neskoršia aplikácia pacientom.

Naši medzinárodní partneri

 

Secuvita v Španielsku

www.secuvita.es

Spoločnosť Secuvita je naším partnerom v Španielsku od roku 2006. Od roku 2010 je podnik dcérskou spoločnosťou spoločnosti Vita 34.

Cord iPS is our Partner in Serbia

www.cord.rs

Cord iPS is the AAA rated company established 2010 and operate in field of cord blood business and genetic testing. With this partnership Vita 34 strengthened its position in Serbia.

Serena Medical v Taliansku

www.serenastaminali.com

Serena Medical je naším partnerom v Taliansku od roku 2017.

Izvorna Celica - partnerov pre spoluprácu

www.izvorna-celica.si

Spoločnosť Izvorna Celica je od roku 2009 jej partnerom pre spoluprácu a od roku 2015 dcérskou spoločnosťou Vita 34 prostredníctvom Bio Save.

Save Stem Cell Center v Dánsku

www.savestemcells.dk

Save Stem Cell Center je náš nový distribútor v Dánsku od októbra 2018.

Imunolita v Litve, Estónsku a Lotyšsku

www.klb.lt

Spoločnosť Vita 34 prevzala obchodné podiely a väčšinu hlasov v litovskej banke kmeňových buniek AS „Imunolita“. Spoločnosť Imunolita je naším partnerom v Litve, Estónsku a Lotyšsku.

Besmax Life Solutions

www.lifesolutions.ro

Spoločnosť Besmax Life Solutions je naším partnerom v Rumunsku.