Vita 34 je prostredníctvom dcérskych spoločností a partnerov predaja aktívna na celom svete v 28 krajinách – aby čo najväčšiemu množstvu ľudí umožnila prevenciu pomocou kmeňových buniek z pupočníka.“

Medzinárodní partneri

Vita 34 – z Nemecka pre Európu

Od nemeckej banky pupočníkovej krvi po medzinárodne zameraný podnik – takýmto vývojom prešla spoločnosť Vita 34 v predchádzajúcich rokoch. Za pomoci partnerov pre spoluprácu a akvizícií spoločnosť Vita 34 kontinuálne vstupuje na nové atraktívne trhy v Európe. Spoločnosť Vita 34 však pôsobí aj za hranicami Európy v Číne, Vietname a Južnej Amerike. V súčasnosti spoločnosť Vita 34 pôsobí v 28 krajinách v Európe a na celom svete. Budovaním aktivít na medzinárodnom trhu vzniklo to, čo dnes nazývame Vita 34-Family.

 

Naši partneri v Európe

Partnerské a dcérske spoločnosti Vita 34 v Európe

Spoločnosť Vita 34 má svoje korene v Lipsku, v srdci Nemecka. Tu sa v roku 1997 zrodila jej myšlienka: Každé dieťa má mať šancu na vlastnú úschovňu pupočníkovej krvi – a tým v prípade ochorenia možnosti liečby na báze kmeňových buniek. A to nielen v Nemecku, ale aj v mnohých iných krajinách v Európe a na svete.

Podstatnou súčasťou podnikateľskej činnosti je zahraničný obchod prostredníctvom dcérskych spoločností a partnerov pre spoluprácu. S podporou partnerov z Talianska, Španielska, Pobaltia, Škandinávie a krajín Balkánu spoločnosť Vita 34 kontinuálne vstupuje na nové a atraktívne trhy. Spoločnosť Vita 34 v uplynulých rokoch neustále pôsobila na medzinárodnom trhu a etablovala alianciu predaja v rozsiahlych častiach Európy. Dnes spoločnosť Vita 34 popri Nemecku pôsobí v celkovo 28 krajinách v Európe a na celom svete, disponuje približne 2 000 zmluvami s pôrodnými zariadeniami na odber pupočníkovej krvi a tkaniva pupočníka a spolupracuje s približne 15 000 gynekológmi.

Na základe dlhoročných skúseností s úpravou a konzerváciou kmeňových buniek dáva spoločnosť Vita 34 partnerom pre spoluprácu k dispozícii všetko potrebné know-how. Pre uskladnenie kmeňových buniek z pupočníkovej krvi a tkaniva pupočníka sa musia vytvoriť nielen technické predpoklady, ale aj optimalizovať všetky procesy, aby bolo možné zaručiť najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Iba tak je možná neskoršia aplikácia pacientom.

Spoločnosť Vita 34 preto vyhľadáva partnerov veľmi starostlivo. Iba ten, kto po podrobnej skúške môže zabezpečiť kvalitu preparátu kmeňových buniek, bude súčasťou siete Vita 34 a bude tak profitovať z rozsiahleho know-how a dlhoročných skúseností. Vďaka tomuto výberovému procesu spoločnosť Vita 34 stanovuje štandardy – nielen v Európe, ale aj na celom svete.

 

 

Naši partneri na celom svete

Spoločnosť Vita 34 úspešne buduje aktivity mimo hraníc Európy vo Vietname a Číne. So súkromnou klinikou spoločnosť Vita 34 uzavrela zmluvu o spolupráci na vybudovanie centra kmeňových buniek v Hočiminovom meste vo Vietname, v ktorom sa majú skúmať a využívať potenciály kmeňových buniek na medicínske účely. Navyše sa presadzuje výstavba prvej verejnej banky kmeňových buniek podľa európskeho štandardu v Hanoji, vo Vietname.

ueber-vita-34-internationale-partner-weltkarte

Vita 34 – angažovanosť na celom svete

Secuvita v Španielsku

Spoločnosť Secuvita je naším partnerom v Španielsku od roku 2006. Od roku 2010 je podnik dcérskou spoločnosťou spoločnosti Vita 34.

Sorgente v Taliansku

Spoločnosť Sorgente je naším silným partnerom v Taliansku od roku 2009.

Bio Save v juhovýchodnej Európe

Už od apríla 2012 existuje medzi spoločnosťou Vita 34 a Bio Save úspešná spolupráca v predaji, ktorá sa vzťahuje na Srbsko, Čiernu horu, Macedónsko, Bosnu a Hercegovinu, Chorvátsko a Slovinsko. Spoločnosť Vita 34 tak posilnila svoju prítomnosť na východoeurópskom trhu.

Izvorna Celica - partnerov pre spoluprácu

Spoločnosť Izvorna Celica je od roku 2009 jej partnerom pre spoluprácu a od roku 2015 dcérskou spoločnosťou Vita 34 prostredníctvom Bio Save.

Biogenini v Bulharsku

Biogenini je od roku 2013 naším partnerom v Bulharsku.

StemCare v Dánsku a Škandinávii

Spoločnosť StemCare je naším partnerom v Dánsku, Švédsku a Nórsku. Kompletným prevzatím dánskej banky pupočníkovej krvi StemCare Aps otvára spoločnosť Vita 34 škandinávsky trh a je zastúpená vo všetkých geografických regiónoch Európy.

Imunolita v Litve, Estónsku a Lotyšsku

Spoločnosť Vita 34 prevzala obchodné podiely a väčšinu hlasov v litovskej banke kmeňových buniek AS „Imunolita“. Spoločnosť Imunolita je naším partnerom v Litve, Estónsku a Lotyšsku.

Besmax

Spoločnosť Besmax je naším partnerom v Rumunsku.