Investičné vzťahy

Medicína kmeňových buniek – technológia budúcnosti

Spoločnosť Vita 34 AG je materskou spoločnosťou viacerých dcérskych spoločností. Spolu tvoria jednotlivé spoločnosti koncernu Vita 34. Na našom portáli pre investičné vzťahy vám poskytujeme rozsiahly pohľad do investičných aktivít spoločnosti Vita 34 AG. S transparentnými a rozsiahlymi informáciami, s finančnými správami a oznámeniami relevantnými pre finančný trh a s aktuálnym akciovým kurzom sa orientujeme na súkromných akcionárov, inštitucionálnych investorov a analytikov, ako aj na všetkých, ktorí sa zaujímajú o hospodársky vývoj spoločnosti Vita 34 AG.

 

Kontakt pre vzťahy s investormi

Vita 34 AG
Deutscher Platz 5a
04103 Leipzig
Deutschland

Telefon: +49 (0)341 487 9240
Telefax: +49 (0)341 487 9239
E-Mail: ir@vita34group.de

 

ueber-vita34-investor-relations-wolfgang-knirsch

Dr. Wolfgang Knirsch (CEO)

Prečo si uložiť kmeňové bunky v banke Vita 34?

  • 215.000uskladnení kmeňových buniek

    V banke Vita 34 je kryokonzervovaných viac ako 215.000 kmeňových buniek. V chlade sa zachová mladosť a vitalita buniek.

  • 37prípadov použitia

    Kmeňové bunky uložené v banke Vita 34 boli už 37-krát použité v rámci medicínskych terapií.

  • 15,4minút

    V celej Európe uzatvoria každých 15,4 minút nastávajúci rodičia zmluvu o uložení kmeňových buniek z pupočníka v banke Vita 34.

Za spoločnosťou Vita 34 stojí tím skúsených odborníkov pre oblasť kmeňových buniek, ktorí kladú najvyššie požiadavky na preparáty kmeňových buniek, takže spoločnosť Vita 34 dokáže ich kvalitu a bezpečnosť na najvyššej úrovni zaistiť na desaťročia.

Odborníci spoločnosti  Vita 34 sa zhodujú: Liečbe kmeňovými bunkami patrí budúcnosť. Je našou záľubou a víziou modernej zdravotnej prevencie.  Uchovanie kmeňových buniek uskladnením pupočníkovej krvi a pupočníkového tkaniva predstavuje investíciu do zdravia.

Naša vízia

Sme presvedčení, že kmeňové bunky z pupočníkovej krvi v budúcnosti pomôžu zvíťaziť nad dnes neliečiteľnými chorobami. Preto spolupracujeme pri vývoji medicíny kmeňových buniek a poháňame ho vpred. Predovšetkým chceme vášmu dieťaťu poskytnúť šancu zdravotne profitovať z týchto možností.

Výskum vytvára vedomosti
Vedomosti vytvárajú pokrok

Naše poslanie

Aby sme si dlhodobo zabezpečili vrcholnú pozíciu pri odbere, spracovaní a kryokonzervácii pupočníkovej krvi a tkaniva pupočníka, vykonávame aktívnu výskumnú prácu a podporuje výskumné iniciatívy známych vysokých škôl, mienkotvorných vedcov a vedúcich výskumných zariadení.

Naša zodpovednosť

Spoločnosť Vita 34 sa vyznačuje vysoko kvalitnými preparátmi, inovačnými procesmi a postupmi, kvalifikovaným odborným personálom, prísnejšími bezpečnostnými štandardami a alianciami so silnými partnermi.

Skúsenosti vytvárajú kvalitu
Kvalita vytvára dôveru

Naše konanie

Hoci možnosť uskladnenia pupočníkovej krvi existuje iba niekoľko rokov a väčšina majiteľov úschovne kmeňových buniek je ešte v detskom veku, mohli sa preparáty spoločnosti Vita 34 použiť už na 37 liečení.